1.06.2024

Photo APSKATA jubileja un erotiskās fotomākslas izstāde

APSKATA jubileja un erotiskās fotomākslas izstāde

Izdevuma APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS četru gadu pastāvēšanas jubileja tika atzīmēta 2024. gada 30.maijā ekskluzīva interjera dizaina salonā Inspira vienlaicīgi ar izstādes EROTISKĀ FOTOMĀKSLA atklāšanu. Izdevums, izstāde un salona koncepts sasaucas vērtību sistēmā, orientējoties uz saturisko un dizaina stilistikas kvalitāti.

Read more
13.09.2023

Photo Konference Ilgtspējīgas dzīvojamās un publiskās telpas veidošana – risinājumi un materiāli

Konference Ilgtspējīgas dzīvojamās un publiskās telpas veidošana – risinājumi un materiāli

Ikgadējā ilgtspējīgai arhitektūrai un būvniecībai veltītā konference norisinājās 2023. gada 4. septembrī jaunbūvētajā Ogres Valsts ģimnāzijā, pulcējot kopskaitā 170 arhitektus, inženierus, pašvaldību pārstāvjus, dizainerus, amata meistarus un dažādu ar būvniecību saistītu projektu vadītājus. Konferenci aizsāka organizatora – biedrības Building Design and Construction Council – pārstāvju Gunitas Jansones un Agritas Lūses uzruna ar konkursam Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā Baltijā 2023 pieteikto projektu apskatu.

Read more
16.08.2023

Iznācis APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS 3/2023

Iznācis APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS 3/2023

2023. gada vasaras Apskats ir klāt ar aktuālo informāciju par norisēm arhitektūrā, būvniecībā un atskatu uz jaukāko ikgadējo vasaras pasākumu – forumu Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā. Ārzemju viesis ir idilliskā viensēta Lietuvā Cedar House.

Read more
30.05.2023

Iznācis APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS 2/2023

Iznācis APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS 2/2023

Šogad izdevums Apskats Arhitektūra Būvniecība Dizains svin savu 3 gadu pastāvēšanas jubileju, stabili ienākdams kultūras un tehnisko izdevumu nišā. Izdevums ir neatkarīgs, pat KKF finansējums iet secen, taču par spīti visam kvalitatīvā satura vadlīnijas orientētas uz nozaru aktualitātēm, izdevums ir daudzpusīgs, krāšņs kā svētki un piepildīts ar derīgu un noderīgu informāciju. Spēja ieraudzīt, laba gaume, izpratne par eleganci, dzīvs saturs, prasības pret pašu izdevuma veidotāju darba kvalitāti un sadarbības partneriem, kuri veido materiālus izdevumam, ir atslēgas pozīcijas.

Read more
21.04.2023

Iznācis APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS 2023/1

Iznācis APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS 2023/1

Klajā nācis izdevuma Apskats Arhitektūra Būvniecība Dizains pirmais 2023. gada numurs, apkopojot atlasītu un profesionālu informāciju par aktuālo un pieredzes pārneses vērto arhitektūras, dizaina un būvniecības jomā.

Read more
8.01.2023

Iznācis APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS 2022/5

Iznācis APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS 2022/5

Izdevumā Apskats 2022/5 esam pievērsušies sabiedriski nozīmīgiem projektiem, kuru īstenošanā noteicošā loma bijusi privātajai iniciatīvai. Vērtības pastāv pāri laikiem, jāmāk tās saskatīt un novērtēt. Jāatzīst, ka privātā iniciatīva attīsta valsti, bet mēs ar izdevumu APSKATS – būvniecības nozari.

Read more