Conferences Konference Ilgtspējīgas dzīvojamās un publiskās telpas veidošana – risinājumi un materiāli

Konference Ilgtspējīgas dzīvojamās un publiskās telpas veidošana – risinājumi un materiāli

Ikgadējā ilgtspējīgai arhitektūrai un būvniecībai veltītā konference norisinājās 2023. gada 4. septembrī jaunbūvētajā Ogres Valsts ģimnāzijā, pulcējot kopskaitā 170 arhitektus, inženierus, pašvaldību pārstāvjus, dizainerus, amata meistarus un dažādu ar būvniecību saistītu projektu vadītājus. Konferenci aizsāka organizatora – biedrības Building Design and Construction Council – pārstāvju Gunitas Jansones un Agritas Lūses uzruna ar konkursam Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā Baltijā 2023 pieteikto projektu apskatu.

Learn more
Conferences Konference Pilsētu kvartāli Latvija – Rīga – Tallina

Konference Pilsētu kvartāli Latvija – Rīga – Tallina

Jau piekto gadu pēc kārtas biedrība BDCC organizē konferenci Pilsētu kvartāli, 2023. gadā tā norisinājās Siguldas kultūras centrā Devonā 8.jūnijā, uzstājoties lektoriem no Igaunijas un Latvijas. Konferences dalībnieku skaits bija aptuveni 170 dažādu jomu speciālisti no būvniecības, arhitektūras un dizaina nozarēm, pašvaldību darbinieki un valsts institūciju pārstāvji. Dalībnieki novērtēja sagatavoto konferences saturu kā augstvērtīgu un izglītojošu.

Learn more
Conferences Konference Izaicinājumi industriālajā būvniecībā 2022.gada 30.novembrī

Konference Izaicinājumi industriālajā būvniecībā 2022.gada 30.novembrī

Praktiski izglītojošās konferences saturs tika veidots, balsoties uz informāciju par laikmeta aktualitātēm būvniecības jomā un lielajiem projektiem. Lektoru izklāstītās tēmas aptvēra gan Rail Baltica projekta īstenošanu, valsts robežas aizsardzību, jaunākās tehnoloģijas, pārskatu par finansējuma avotiem šobrīd krīzē esošajai būvniecības nozarei. Konference notika viesnīcas Semarah Hotel Lielupe konferenču zālē ēkas 10. stāvā, starplaikos ļaujot baudīt arī Jūrmalas un jūras panorāmu.

Learn more
Conferences Konference Ilgtspējīgas būvvniecības un arhitektūras izaicinājumi

Konference Ilgtspējīgas būvvniecības un arhitektūras izaicinājumi

Konferences norises laiks 2022.gada 5.septembrī, piedaloties dažādiem būvniecības un arhitektūras nozares speciālistiem un daloties ar zināšanām. Piedalījās Latvijas lektori un arī pārstāvis no Igaunijas - no darbīga un atpazīstama arhitektu biroja - KTA.

Learn more
Conferences Konference 9.jūnijā Pilsētu kvartāli – dzīvošanai, izglītībai un darbam Baltijas valstīs

Konference 9.jūnijā Pilsētu kvartāli – dzīvošanai, izglītībai un darbam Baltijas valstīs

Moderno pilsētu kvartālu attīstībai veltītā konference norisinājās 9.jūnijā Dārziņa mūzikas skolas jaunajā, pārbūvētajā koncertzālē Kalnciema ielā 10 k - 2.  Lai savstarpēji dalītos ar pieredzi un kompetenci, konferencē tika aicināti piedalīties vadošie Lietuvas un Latvijas arhitekti, vērienīgu projektu attīstītāji, izcili praktiķi - materiālu tehnologi.

Learn more
Conferences Vērienīgi Latvijas objekti attīstībā

Vērienīgi Latvijas objekti attīstībā

Kopējais industriālās būvniecības pienesums ekonomikas apritē un iespaids uz speciālistu nodarbinātību ir milzīgs. Latvijā un tuvējās ārvalstīs vērienīgie industriālie būvobjekti ir akumulējuši inženierijas potenciālu un ievērojamus finanšu līdzekļus no valsts un pašvaldību maciņiem un arī ES līdzfinansējuma fondiem dažādās programmās. Objekti top lēnām, vairākus gadus, un lielā mērā temps atkarīgs arī no izmaksu svārstībām par būvmateriāliem un tehnikas izmantošanu.

Learn more