Baltijas mēroga konkurss Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2024

Konkursa misija - ilgtspējīgas būvniecības, arhitektūras un dizaina idejas popularizēšana un sabiedrības izglītošana, nepieciešamība izcelt labāko praksi, kā arī dalīties informācijā par šādu projektu veiksmes faktoriem. Vērst uzmanību uz pieejamajiem resursiem ilgtspējīgu ēku radīšanā, apkopot pieredzi un idejas par ilgtspējīgu ēku un pilsētvides attīstību un nosacījumiem Baltijā. Pieteikumus gaidām līdz 2024. gada 5.augustam.

Learn more

Forums – konkurss Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2023

Forums - konkurss Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2023 uz noslēguma ceremoniju pulcēja nominantes un viesus 2024. gada 11. jūlijā Siguldas kultūras centrā Devons . Dāmas ar panākumiem sveica foruma organizatores, biedrības Building Design and construction council pārstāves Gunita Jansone un Agrita Lūse, biedrības Zaļās mājas vadītājs Kristaps Ceplis, Siguldas domes priekšsēdētājs Linards Kumskis, kā arī atbalstītāju pārstāvji, Saeimas deputāti Oļegs Burovs, Edvards Smiltēns, Ainārs Šlesers. Forums norisinās 8 gadus, sveicot izcilas profesionāles no visas Latvijas.

Learn more

Forums – konkurss Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2023

Izziņojam pieteikumu iesniegšanu kārtējam skaistākajam gada notikumam - Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2023. Pieteikumu iesniegšana līdz 2024.gada 10.jūnijam.

Learn more

Konkursa Latvijas Būvniecības Gada balva 2023 foto galerija

Konkursa Latvijas Būvniecības Gada balva 2023 gala ceremoniju apmeklēja aptuveni 450 cilvēki, tostarp augstas valsts amatpersonas, klātienē iepazīstot godalgotos objektus un to īstenotāju komandas.

Learn more

Konkursa Latvijas Būvniecības Gada balva 2023 laureāti

Konkursa Latvijas Būvniecības Gada balva 2023, kuru organizē biedrība Building Design and Construction Council (BDCC, www.buvniekupadome.lv), Gunita Jansone, Agrita Lūse, laureātu paziņošana notika 2024. gada 7. martā kultūras pilī Ziemeļblāzma, no 145 saņemtajiem pieteikumiem 3 objektus izvirzot Grand Prix saņemšanai un 10 nominācijās sveicot pirmo 3 vietu ieguvējus.

Learn more

Konkurss Latvijas Gada inženieris būvniecībā 2023

Konkursu izsludina biedrība BUILDING DESIGN AND CONSTRUCTION COUNCIL kopā ar sadarbības partneriem – Būvniecības valsts kontroles biroju un izdevumu APSKATS ARHITEKTŪRA BŪVNIECĪBA DIZAINS. Organizatori vēlas izcelt un novērtēt tos vadošos un jaunos speciālistus būvniecībā, tos labākos inženierus būvniecības nozarē, kuru ieguldījums ir patiess un nenovērtējams, kuri veic vairāk par pienākumos noteikto un kuri darbojas savā profesijā ar tādu atdevi, ko ir vērts parādīt ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Mēs popularizējam progresīvo un inovatīvo, tāpēc ir arī nomināciju Latvijas Gada BIM speciālists. Pieteikumu pieņemšana – līdz 2024. gada 5. februārim plkst. 17.00. Nolikums un pieteikuma anketas lejuplādēs.

Learn more