Exhibitions Laukumā pie t/c “Origo” atklāta vērienīga lielformāta izstāde “Arhitektūra. Inženierija. Formu spēks.”

Laukumā pie t/c “Origo” atklāta vērienīga lielformāta izstāde “Arhitektūra. Inženierija. Formu spēks.”

Pie tirdzniecības centra “Origo” 2024. gada 12. janvārī atklāta vērienīga lielformāta ceļojošā fotoizstāde “Arhitektūra. Inženierija. Formu spēks.”, kas veltīta būvniecības un arhitektūras izcilībām Latvijā, apkopojot sabiedrības labklājību veicinošus projektus. Izstādes atklāšanas vieta blakus tirdzniecības centram “Origo” nav izvēlēta nejauši – tas atzīts par ilgtspējīgas modernās būvniecības paraugu, saņemot augstākās balvas gan Latvijas, gan Baltijas prestižos būvniecības konkursos.

Learn more
Exhibitions Atklāta vērienīga ceļojošā izstāde Arhitektūra. Inženierija. Formu spēks

Atklāta vērienīga ceļojošā izstāde Arhitektūra. Inženierija. Formu spēks

Līdz ar izstādes Arhitektūra. Inženierija. Formu spēks. atvēršanu publikai 2023. gada 13. decembrī Āgenskalna tirgus laukumā ir sācies vērienīgākās ceļojošās izstādes ceļš pie skatītājiem visā 2024. gada garumā. Tas aizvedīs uz Rīgas centru, Liepāju, Daugavpili, Siguldu un citviet, iepazīstinot publiku ar paveikto arhitektūras un būvniecības jomā.

Learn more
Exhibitions Ceļojošā lielformāta izstāde Gadsimta būves Latvijas Nacionālajā Botāniskajā dārzā

Ceļojošā lielformāta izstāde Gadsimta būves Latvijas Nacionālajā Botāniskajā dārzā

Biedrības Building Design and Construction council (BDCC) organizētā ceļojošā lielformāta fotoizstāde Gadsimta būves Latvijā apskatāma Latvijas Nacionālajā Botāniskajā dārzā no 2023.gada 17.novembra līdz gada beigām. Izstādē eksponēti augsti novērtētie arhitektu un inženieru veikumi Latvijā, tā tika atklāta 2022. gada nogalē un pabijusi publikas apmeklētās vietās Ogrē, Saulkrastos, Daugavpilī, Valmierā un Rīgā.

Learn more
Exhibitions Ceļojošā izstāde Gadsimta būves Daugavpilī

Ceļojošā izstāde Gadsimta būves Daugavpilī

No 15. maija līdz jūnija beigām Daugavpilī, pilsētnieku iecienītajā pastaigu vietā Bruģu ielas promenādē, skatāma biedrības Building Design and Construction council (BDCC) organizētā ceļojošā lielformāta fotoizstāde „Gadsimta būves Latvijā”, kurā apskatāms izpildījumā un ilgtspējas risinājumos augsti novērtēts arhitektu un inženieru veikums Latvijā. Ceļojošās izstādes pietura Daugavpilī nav izvēlēta nejauši: 2 no izstādes stendiem ir veltīti Daugavpils objektiem.

Learn more
Exhibitions

Pie Valmieras Jaunatnes centra “Vinda”, pretī sporta un aktīvās atpūtas parkam “Mežs” līdz 12. maijam skatāma biedrības “Building Design and Construction council” (BDCC) ceļojošā lielformāta fotoizstāde “Gadsimta būves Latvijā”. Izstāde vēsta par izpildījumā un ilgtspējas risinājumos augsti novērtētu arhitektu un inženieru veikumu Latvijā. Šādu novērtējumu guvis arī sporta un atpūtas parks “Mežs”, kam tika piešķirta 2. vieta konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2021” nominācijā “Teritorijas labiekārtojums”.

Learn more
Exhibitions Izstādē Latvijas Arhitektūras muzejā – Detaļu spēks. Izcilība, inovācijas, vēstures noslēpumi

Izstādē Latvijas Arhitektūras muzejā – Detaļu spēks. Izcilība, inovācijas, vēstures noslēpumi

No 2023. gada 19. janvāra līdz 17. martam Latvijas Arhitektūras muzejā skatāma izstāde “Detaļu spēks. Izcilība, inovācijas, vēstures noslēpumi”. Biedrība “Building Design and Construction Council” nodarbojas ar Latvijas būvniecības nozares ilgtspējīgas un produktīvas attīstības veicināšanu.

Learn more