Conferences Konference Izaicinājumi industriālajā būvniecībā 2022.gada 30.novembrī

Konference Izaicinājumi industriālajā būvniecībā 2022.gada 30.novembrī

Praktiski izglītojošās konferences saturs tika veidots, balsoties uz informāciju par laikmeta aktualitātēm būvniecības jomā un lielajiem projektiem. Lektoru izklāstītās tēmas aptvēra gan Rail Baltica projekta īstenošanu, valsts robežas aizsardzību, jaunākās tehnoloģijas, pārskatu par finansējuma avotiem šobrīd krīzē esošajai būvniecības nozarei. Konference notika viesnīcas Semarah Hotel Lielupe konferenču zālē ēkas 10. stāvā, starplaikos ļaujot baudīt arī Jūrmalas un jūras panorāmu.

Learn more
Conferences Konference Ilgtspējīgas būvvniecības un arhitektūras izaicinājumi

Konference Ilgtspējīgas būvvniecības un arhitektūras izaicinājumi

Konferences norises laiks 2022.gada 5.septembrī, piedaloties dažādiem būvniecības un arhitektūras nozares speciālistiem un daloties ar zināšanām. Piedalījās Latvijas lektori un arī pārstāvis no Igaunijas - no darbīga un atpazīstama arhitektu biroja - KTA.

Learn more
Conferences Konference 9.jūnijā Pilsētu kvartāli – dzīvošanai, izglītībai un darbam Baltijas valstīs

Konference 9.jūnijā Pilsētu kvartāli – dzīvošanai, izglītībai un darbam Baltijas valstīs

Moderno pilsētu kvartālu attīstībai veltītā konference norisinājās 9.jūnijā Dārziņa mūzikas skolas jaunajā, pārbūvētajā koncertzālē Kalnciema ielā 10 k - 2.  Lai savstarpēji dalītos ar pieredzi un kompetenci, konferencē tika aicināti piedalīties vadošie Lietuvas un Latvijas arhitekti, vērienīgu projektu attīstītāji, izcili praktiķi - materiālu tehnologi.

Learn more
Conferences Vērienīgi Latvijas objekti attīstībā

Vērienīgi Latvijas objekti attīstībā

Kopējais industriālās būvniecības pienesums ekonomikas apritē un iespaids uz speciālistu nodarbinātību ir milzīgs. Latvijā un tuvējās ārvalstīs vērienīgie industriālie būvobjekti ir akumulējuši inženierijas potenciālu un ievērojamus finanšu līdzekļus no valsts un pašvaldību maciņiem un arī ES līdzfinansējuma fondiem dažādās programmās. Objekti top lēnām, vairākus gadus, un lielā mērā temps atkarīgs arī no izmaksu svārstībām par būvmateriāliem un tehnikas izmantošanu.

Learn more
Conferences Konference Izaicinājumi industriālajā būvniecībā – vērienīgi objekti attīstībā 2021

Konference Izaicinājumi industriālajā būvniecībā – vērienīgi objekti attīstībā 2021

Konferences norises laiks 2021.gada 2.decembrī tiešsaistes platformā Zoom. Pieslēguma saite 2.decembrī darbosies no plkst. 9.00. Saite redzama, atverot pilno ziņu.

Learn more
Conferences Ilgtspējībai veltītā konference 2021

Ilgtspējībai veltītā konference 2021

Ikgadējā konference Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā noritēja tiešsaistē 2021.gada 2.septembrī, pulcējot gandrīz 200 klausītājus - jomas speciālistus un studentus. Īpaši liels bloks tika atvēlēts projektam Rail Baltica, iepazīstinot auditoriju ar tā attīstības gaitas praktiskajiem aspektiem.

Learn more