All events 1.04.2016

Photo Kampaņa “Mācies Būvniecību!” Rēzeknē

Kampaņa “Mācies Būvniecību!” Rēzeknē

Šī gada 1.aprīlī  Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā  “Zeimuļs” kampaņas “Mācies būvniecību” ietvaros uzstājās būvniecības speciālisti ar aizraujošiem stāstījumiem no personīgās pieredzes. Būvniecībā strādāt ir aizraujoši, jo tiek radītas paliekošas vērtības un katra diena ir citāda.

Būvniecībā darbs būs vienmēr, labi meistari, būvdarbu vadītāji, projektu vadītāji un inženieri projektētāji var veidot lielisku karjeru un arī nopelnīt cienīgu atalgojumu. Būvniecībā strādāt ir aizraujoši, jo tiek radītas paliekošas vērtības un katra diena ir citāda – piepildīta ar izaicinājumiem. Biedrība “BDCC” organizētās kampaņas “Mācies būvniecību!” ietvaros tiek apmeklētas Latvijas skolas, iepazīstinot ar būvniecības profesijām.

Rēzeknē kampaņa “Mācies būvniecību!” viesojās 1.aprīlī (2016.g.).

Uzstājās:

Agrita Lūse, žurnāla “Latvijas Būvniecība” galvenā redaktore un kampaņas “Mācies būvniecību” organizatore (stāstījums par kampaņu, par to, ko no tās var iegūt skolnieki, kur var apgūt būvniecību, un interesantākie 2015. gada būvobjekti Latvijā).

Kristaps Ceplis, biedrības “Zaļās mājas” vadītājs (stāstījums par koka plašajām izmantošanas iespējām būvniecībā).

Baiba Opmane,     “RERE GRUPA” marketinga vadītāja, kampaņas “Mācies būvniecību” organizatore (stāstījums par marketinga speciālista darbu būvniecības uzņēmumā, kā arī ieskats interesantākajos momentos “Zeimuļa” tapšanā, kuru būvēja “RERE”).

Kristīne Gulbe,  pieredzējusi restauratore un restaurācijas būvdarbu vadītāja (stāstījums par restaurācijas speciālista darbu, par noslēpumiem, ar kuriem restauratori saskaras ikdienā).

Dainis Učelnieks,   gados jauns, bet jau pieredzējis lielu projektu vadītājs (stāstījums par projektu vadītāja pienākumiem, par karjeras iespējām, par to, kā projektu vadītājam jāmāk padarīt laimīgas visas procesā iesaistītās puses – Pasūtītāju, Būvnieku, Arhitektu).

Pauls Ragainis,      gados jauns, bet pieredzējis kvalitātes inženieris (stāstījums par izglītības iegūšanas iespējām, kvalitātes inženiera uzdevumiem un gandarījumu par labi paveiktu darbu).

Irēna Kroiče,  Rēzeknes Tehnikuma  izglītības programmas “Būvdarbi” īstenotāja, direktora vietniece kvalitātes un attīstības jautājumos.

Gallery