Izstādes Ceļojošā izstāde Detaļu spēks – izcilība, inovācijas, vēstures noslēpumi

Ceļojošā izstāde Detaļu spēks – izcilība, inovācijas, vēstures noslēpumi

Arhitektūras, būvniecības, būvmateriālu ražošanas un restaurācijas izcilībām veltītā izstāde Detaļu spēks tika atvērta 2020.gada 24.novembrī Rīgas domē. No 11.decembra visi bija laipni aicināti uz t/s Sāga, kur izstāde Detaļu spēks atradās līdz 2021.gada 22.janvārim, mc2 izstāde bija aplūkojama līdz 2021.gada 19.martam, bet LLU VBF fakultātē Jelgavā izstāde skatāma līdz 2021.gada 22. aprīlim, izstāde ir viesojusies Liepājā, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, Daugavpils domē. Laikā, kad slēgtas daudzas radošas vietas, izstāde Detaļu spēks, atbilstoši savam nosaukumam, ir atradusi ceļu pie skatītājiem. No 2021. gada 22.novembra līdz 17.decembrim izstāde aplūkojama t/c Origo 2. stāvā.

Uzzini vairāk
Izstādes Unikālai arhitektūrai un būvniecībai veltītā ceļojošā izstāde Vietas, ko maina būves

Unikālai arhitektūrai un būvniecībai veltītā ceļojošā izstāde Vietas, ko maina būves

Ceļojošo izstādi Vietas, ko maina būves publikai atvēra 2019.gada 14.oktobrī, Rīgas domē klātesot Rīgas mēram Oļegam Burovam, Ungārijas vēstniecības tirdzniecības atašejam Tamāšam Varga, valsts un pašvaldību institūciju pārstāvjiem, uzņēmumu vadītājiem, arhitektiem un inženieriem, nekustamo īpašumu attīstītājiem.

Uzzini vairāk
Izstādes Ceļojošā foto izstāde „Radošā inženierija II”

Ceļojošā foto izstāde „Radošā inženierija II”

Unikālā ceļojošā izstāde “Radošā inženierija II” tika atvērta 15.oktobrī Rīgas domē, Rātslaukumā 1, Rīgā, plkst.16.00, piedaloties prominencēm, valsts institūciju pārstāvjiem, būvuzņēmumu vadītājiem un arhitektiem.

Uzzini vairāk
Izstādes Ceļojošā fotoizstāde “Latvijas Būvmāksla 100 gados”

Ceļojošā fotoizstāde “Latvijas Būvmāksla 100 gados”

Vērienīgā ceļojošā fotoizstāde “Latvijas Būvmāksla 100 gados”, kas norit Latvijas 100 gadu jubilejas zīmē un iekļauta simtgades notikumu kalendārā, tika atklāta 2017.gada 6.novembrī plkst 16.00 Rīgas domē.

 

 

Uzzini vairāk
Izstādes Ceļojošā fotoizstāde “Latvijas Būvmāksla 100 gados” Rīgas Krievu teātrī

Ceļojošā fotoizstāde “Latvijas Būvmāksla 100 gados” Rīgas Krievu teātrī

No 2017.gada 21.novembra ceļojošā izstāde “Latvijas Būvmāksla 100 gados” skatāma A.Čehova Rīgas Krievu teātrī. Izstādes saturu veido fotostāsti par Latvijas 100 gadu laikā nozīmīgu būvmākslas objektu arhitektūru, tapšanu, rekonstrukciju un restaurāciju, izsmeļoši kompilējot vēsturisko un mūsdienu informatīvo un  fotomateriālu.

Uzzini vairāk
Izstādes Ceļojoša foto izstāde „RADOŠĀ INŽENIERIJA”

Ceļojoša foto izstāde „RADOŠĀ INŽENIERIJA”

Ar mērķi paaugstināt būvnozares prestižu sabiedrībā, kā arī pievērst uzmanību Latvijas pasūtītāju un būvuzņēmēju spējām realizēt daudzveidīgus un modernus industriālos objektus – dzelzceļa objektus, termināļus, angārus, tiltus – 2016.gada 23.augustā Rīgas domē tika atklāta vērienīga fotoizstāde “Radošā inženierija”.

Uzzini vairāk