Izstādes Ceļojošā izstāde Detaļu spēks II Ogrē

Ceļojošā izstāde Detaļu spēks II Ogrē

Arhitektūras, būvniecības un restaurācijas izcilībām veltītā gada garumā ceļojošā lielformāta izstāde Detaļu spēks II no 12.augusta līdz 11.oktobrim skatāma Ogrē, Skolas ielā 31 pie sporta centra žoga, kas atrodas pilsētniekiem svarīgu ceļamērķu krustcelēs. Izstāde atceļojusi no Saulkrastiem, kur tikusi eksponēta pērn atjaunotajā Saulkrastu estrādē, pirms tam Daugavpilī, Valmierā un Rīgā.

Uzzini vairāk
Izstādes Ceļojošā izstāde Detaļu spēks II Saulkrastu estrādē

Ceļojošā izstāde Detaļu spēks II Saulkrastu estrādē

Arhitektūras, būvniecības un restaurācijas izcilībām veltītā gada garumā ceļojošā izstāde Detaļu spēks II skatāma pērn pēc atjaunošanas atvērtajā Saulkrastu estrādē no 18.jūlija līdz 8. augustam. Izstāde atceļojusi no Daugavpils, kur tikusi eksponēta pilsētnieku iecienītajā Bruģu promenādē, pirms tam Valmierā un Rīgā.

Uzzini vairāk
Izstādes Izstāde Detaļu spēks II Daugavpilī

Izstāde Detaļu spēks II Daugavpilī

Jebkurš arhitektūras un būvniecības objekts ir sava laika liecība, kurā iemiesotas pamatvērtības un arī raksturīgās inovācijas! Līdz 9.jūlijam Daugavpilī, Gajokām, Bruģu ielas promenādē būs apskatāma arhitektūras, būvniecības un restaurācijas izcilākiem piemēriem veltītā ceļojošā izstāde “Detaļu spēks II”. Izstāde ir atceļojusi no Valmieras, bet iepriekš tā tika eksponēta Rīgā - Āgenskalna tirgus laukumā un pie t/c Origo.

Uzzini vairāk
Izstādes Atklāta izstāde Detaļu spēks II laukumā pie t/c Origo

Atklāta izstāde Detaļu spēks II laukumā pie t/c Origo

Laukumā pie t/c Origo 2022.gada 13.janvārī atklāta lielformāta brīvdabas izstāde Detaļu spēks II, kas šeit atradīsies līdz aprīļa vidum. Ikgadējās arhitektūrai un būvniecībai veltītās izstādes ir veids, kā sabiedrībā nest vēsti par paveikto nozarē.

Uzzini vairāk
Izstādes Ceļojošā izstāde Detaļu spēks II Āgenskalna tirgus laukumā

Ceļojošā izstāde Detaļu spēks II Āgenskalna tirgus laukumā

Arhitektūras, būvniecības un restaurācijas izcilībām veltītā ceļojošā izstāde Detaļu spēks II Āgenskalna tirgus laukumā būs apskatāma līdz pat 2022. gada janvāra vidum. Izstādes atbalstītāji Aimasa, LNK Industries, TN International, Rīgas tilti, RealWindows.

Uzzini vairāk
Izstādes Ceļojošā izstāde Detaļu spēks – izcilība, inovācijas, vēstures noslēpumi

Ceļojošā izstāde Detaļu spēks – izcilība, inovācijas, vēstures noslēpumi

Arhitektūras, būvniecības, būvmateriālu ražošanas un restaurācijas izcilībām veltītā izstāde Detaļu spēks tika atvērta 2020.gada 24.novembrī Rīgas domē. No 11.decembra visi bija laipni aicināti uz t/s Sāga, kur izstāde Detaļu spēks atradās līdz 2021.gada 22.janvārim, mc2 izstāde bija aplūkojama līdz 2021.gada 19.martam, bet LLU VBF fakultātē Jelgavā izstāde skatāma līdz 2021.gada 22. aprīlim, izstāde ir viesojusies Liepājā, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, Daugavpils domē. Laikā, kad slēgtas daudzas radošas vietas, izstāde Detaļu spēks, atbilstoši savam nosaukumam, ir atradusi ceļu pie skatītājiem. No 2021. gada 22.novembra līdz 17.decembrim izstāde aplūkojama t/c Origo 2. stāvā.

Uzzini vairāk