Izglītība Karjeras attīstības atbalsta kampaņa „Mācies būvniecību 2019″

Karjeras attīstības atbalsta kampaņa „Mācies būvniecību 2019″

Ceturto gadu, aicinot skolēnus nākotni saistīt ar kādu no būvniecības aizraujošām profesijām, no 2018.gada oktobrim līdz 2019.gada maijam Latvijas skolās norisinās kampaņa «Mācies būvniecību!». Kampaņa viesojas arī augstskolās, pie būvniecības programmas studentiem, lai paralēli teorētisko zināšanu apguvei studentiem būtu iespējams iepazīties ar praktiķu pieredzes stāstījumiem. Gan skolnieki, gan studenti kampaņas ietvaros tiek aicināti apmeklēt aktuālos Latvijas labākos būvobjektus.

Uzzini vairāk
Izglītība Kampaņas Mācies būvniecību 2018/2019 dienasgrāmata

Kampaņas Mācies būvniecību 2018/2019 dienasgrāmata

Sākoties jaunajam mācību gadam 2018.gada septembrī, jau ceturto gadu kampaņa Mācies būvniecību viesojas skolās, tehnikumos, augstskolās, aicinot apgūt ar būvniecību saistītas profesijas un iedvesmojot jauno maiņu ar aizraujošiem būvniecības profesionāļu stāstījumiem par praktisko ikdienu. Būvniecība ir reti ietilpīga profesija, kura vietu var rast visdažādākās intereses.

Uzzini vairāk
Izglītība Studijas RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātē

Studijas RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātē

Liela daļa būvniecības nozares speciālistu, kuriem ir spoža karjera, kā arī veiksmīgi šīs nozares uzņēmēji, augstāko izglītību ieguvuši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātē.

Uzzini vairāk
Izglītība Kampaņas “Mācies būvniecību” 2017/2018 dienasgrāmata

Kampaņas “Mācies būvniecību” 2017/2018 dienasgrāmata

Līdz ar jauna mācību gada sākumu, jau trešo gadu pēc kārtas tiek iedzīvināta kampaņa “Mācies būvniecību”, kuras mērķauditorija ir skolnieki, studenti un jebkurš interesents, kuram būvniecība šķiet saistoša.

Uzzini vairāk
Izglītība Atvērta Latvijas mēroga karjeras attīstības atbalsta kampaņa „Mācies būvniecību 2018″

Atvērta Latvijas mēroga karjeras attīstības atbalsta kampaņa „Mācies būvniecību 2018″

Jau trešo gadu aicinot skolēnus nākotni saistīt ar kādu no būvniecības aizraujošām profesijām, no 2018.gada janvāra līdz maijam Latvijas skolās norisināsies kampaņa «Mācies būvniecību!».

Uzzini vairāk
Izglītība Informēs par Latvijas mēroga profesionālās orientācijas kampaņu „Mācies būvniecību”

Informēs par Latvijas mēroga profesionālās orientācijas kampaņu „Mācies būvniecību”

Jau trešo gadu aicinot skolēnus nākotni saistīt ar kādu no būvniecības aizraujošām profesijām, no 2018.gada janvāra līdz maijam Latvijas skolās norisināsies kampaņa «Mācies būvniecību!». Preses konference par kampaņas saturu un mērķiem, kā arī bukleta “Aizraujoša profesija – būvnieks” prezentācija notiks otrdien, 2018.gada 9. janvārī, plkst. 11 Rīgas Celtniecības koledžā, Rīgā, Gaiziņa ielā 3.

Uzzini vairāk