Izglītība Kampaņas Mācies būvniecību info materiāla Aizraujoša profesija būvnieks 2024 atklāšana

Kampaņas Mācies būvniecību info materiāla Aizraujoša profesija būvnieks 2024 atklāšana

Baltijas valstu kontekstā ilgtspējīgākajā Ogres Valsts ģimnāzijas ēkā, kurā skolnieki mācības uzsāka 2023. gada 1. septembrī, info materiāls Aizraujoša profesija būvnieks tika atvērts 2024. gada 23. janvārī. Kampaņa Mācies būvniecību regulāri tiek organizēta jau 9 gadus pēc kārtas. Tā ir privāta, uz jauniešu izglītošanu aizraujošā veidā vērsta dzīvotspējīga iniciatīva, kuru organizē biedrība Building Design and Construction council (BDCC, www.buvniekupadome.lv), iesaistot atbalstītājus un sadarbības partnerus.

Uzzini vairāk
Izglītība Izglītības kampaņas Mācies būvniecību dienasgrāmata 2023/2024

Izglītības kampaņas Mācies būvniecību dienasgrāmata 2023/2024

Kampaņa Mācies būvniecību ir sākusi savu astoto sezonu un 2023/2024 mācību gada laikā aicina skolniekus un studentus iepazīt inženieru, būvkonstruktoru, arhitektu, būvniecības tāmētāju, mikroklimata speciālistu, projektu un būvdarbu vadītāju profesijas. Īpaši aktuāla ir kampaņas nozime tieši tagad, kad radošo industriju augstskolās ir nesamērīgs konkurss, kas saražos vien dažus ģēnijus un dažus speciālistus, kas mācēs ar savu profesiju nopelnīt cienījamu iztiku.

Uzzini vairāk
Izglītība Atvērts kampaņas Mācies būvniecību info materiāls 2023

Atvērts kampaņas Mācies būvniecību info materiāls 2023

Ikgadējās kampaņas Mācies būvniecību info materiāls tika atvērts 2023.gada 18.janvārī - jau 8 gadu pēc kārtas. Atvēršana norisinājās Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā, kur piedalīties tika aicināti inženierzinātņu programmas skolnieki, lai jaunieši iepazītu izglītības iespējas un darba ikdienas specifiku, kā arī klātesošajiem lektoriem uzdotu jautājumus.

Uzzini vairāk
Izglītība Karjeras attīstības atbalsta kampaņas Mācies būvniecību 2022/2023 dienasgrāmata

Karjeras attīstības atbalsta kampaņas Mācies būvniecību 2022/2023 dienasgrāmata

Jau astoto gadu rudenī atveram kampaņu Mācies būvniecību un vedam speciālistus viesos pie skolniekiem un studentiem, bet ieinteresētākos jauniešus aicinām uz Latvijā labākajiem būvlaukumiem, kuros kvalitāte un produktivitāte iet roku rokā. Paldies mūsu ikgadējiem un jaunajiem sadarbības partneriem, kuru atbalsts kampaņas norisei nozīmē tās iedzīvināšanu visā Latvijā un arī rūpes par nozares prestiža veicināšanu. Kampaņa ir vienīgais profesionālo orientāciju veicinošs process, kas darbojas plānveidīgi un pilnvērtīgi, aptverot plašu speciālistu un jauniešu loku. Kā arī redzam sekotājus, kuri iedvesmojušies un organizē līdzīgas tikšanās - labā prakse izplatās. Taču Latviju aptveroša pagaidām ir tikai Mācies būvniecību kampaņa.

Uzzini vairāk
Izglītība Atvērts ikgadējais Mācies būvniecību info materiāls

Atvērts ikgadējais Mācies būvniecību info materiāls

Ikgadējās kampaņas Mācies būvniecību info materiāls tika atvērts laukumā pie t/c Origo 2022.gada 13.janvārī vienlaicīgi ar lielformāta brīvdabas izstādes Detaļu spēks II atklāšanu. Abas norises ir zināmā mērā saistītas, jo vērstas uz sabiedrības izglītošanu, ļaujot pietuvināti ieskatīties būvniecības, arhitektūras un dizaina jomā, iepazīties ar speciālistu ikdienas pieredzi un izaicinājumiem.

Uzzini vairāk
Izglītība Karjeras attīstības atbalsta kampaņas Mācies būvniecību 2021/2022 dienasgrāmata

Karjeras attīstības atbalsta kampaņas Mācies būvniecību 2021/2022 dienasgrāmata

Septīto gadu, līdz ar jaunā mācību gada sākumu, aktivitātes sākas jau ierastās un aizraujošās kampaņas Mācies būvniecību ietvaros. Būvnieki, arhitekti, projektu vadītāji, pasūtītāji labprāt ver pabeigtu un būvniecības stadijā esošu objektu durvis zinātkāriem jauniešiem, protams, ievērojot visus drošības un valstī spēkā esošos epidemioloģiskos nosacījumus. Tā ir ekskluzīva iespēja savu karjeras izvēli balstīt uz pieredzēto reālajā praksē, nevis tikai teorijā.

Uzzini vairāk