← Visi konkursi

Baltijas mēroga konkurss Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2024

Konkursa misija - ilgtspējīgas būvniecības, arhitektūras un dizaina idejas popularizēšana un sabiedrības izglītošana, nepieciešamība izcelt labāko praksi, kā arī dalīties informācijā par šādu projektu veiksmes faktoriem. Vērst uzmanību uz pieejamajiem resursiem ilgtspējīgu ēku radīšanā, apkopot pieredzi un idejas par ilgtspējīgu ēku un pilsētvides attīstību un nosacījumiem Baltijā. Pieteikumus gaidām līdz 2024. gada 5.augustam.

Nominācijas

Ilgtspējīgākā ēka – iespējams pieteikt ēkas – sabiedriskās un privātās – , kuras nodotas ekspluatācijā līdz 2023. gada 1. septembrim.

Ilgtspējīgākais labiekārtojums – iespējams pieteikt labiekārtojumus, kuri nodoti ekspluatācijā.

Ilgtspējīgākais projekts – var iesniegt projektus (ēkas, objektus, labiekārtojuma projektus), kuri izstrādāti līdz 2024. gada 1.maijam.

Ilgtspējīgākā studentu ideja – pieteikumus var iesniegt koledžu un  augstskolu studenti, kā arī absolventi, kas beiguši augstskolu pēdējo 5 gadu laikā un nav sertificēti arhitekti, mākslinieki, dizaineri, inženieri. Konkursam var iesniegt projektus, skices, metus, funkcionālu dizaina objektu priekšlikumus, kas tapuši kā studiju programmas uzdevumi, radīti speciāli konkursam vai tiek īstenoti kāda