← Visi konkursi

Foruma – konkursa Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā 2018 nominantes cienījamas profesionāles

Jau trešo reizi Latvijā norisinās forums - konkurss Sieviete arhitektūrā, dizainā, kura organizators ir biedrība Building Design and Construction Council, bet patrons – Māra Lāce, LNMM vadītāja. Mērķis un misija ir popularizēt sabiedriski aktīvas sievietes, izcilas profesionāles, kuras sniegušas īpašu ieguldījumu arhitektūras, dizaina un būvniecības procesos savā valstī vai ārpus tās un piedalījušās pilsētu, ēku vai dizaina tapšanas procesu realizēšanā, veicināšanā vai pasūtīšanā.

Forumam – konkursam ir 6 nominācijas: Sieviete – arhitektūras pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete – būvniecības pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete – dizaina pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete – arhitekte; Sieviete – būvniece; Sieviete – dizainere.

Katrā nominācijā tiek piešķirta viena galvenā godalga – saskaņā ar organizatoru pasūtījumu, dizainera Georga Harija Āvas individuāli radīta balva. Par nozīmīgiem sasniegumiem katrā nominācijā tiek pasniegts vēl 2 balvas, piemēram, dizaina ikona “Anna Gong”. Pilnīgi visas foruma nominantes saņem atzinības diplomus un nonāk rampu spožo uguns lokā.

Šogad konkursam nominētas 43 cienījamas un darbīgas profesionāles, kuru ieguldījums apjomīgu objektu tapšanā un augstvērtīga dizaina radīšanā ir bijis nozīmīgs ne tikai Latvijas mērogā, bet arī aiz tās robežām. Ar šiem vērtīgajiem stāstiem būs iespēja iepazīties konkursa gala ceremonijā 2019.gada 22.maijā.

Atbalstītāji: Baumit, Cewood, Būvuzraugi.LV, Inspira.

Konkursa organizatori un plašāka informācija: Gunita Jansone, 29407147, gunita.jansone@inbox.lv,Agrita Lūse, 28373794, agrita.luse@gmail.com biedrības “Building Design and  Construction council” (BDCC) pārstāves, www.buvniekupadome.lv.