← Visi konkursi

Konkurss Latvijas Būvniecības Gada balva 2019

Pieteikumiem atvērts konkurss Latvijas Būvniecības gada balva 2019. Demokrātiskākais un vērienīgākais būvju konkurss Latvijā, sociāls projekts, kura norises laikā speciālisti un sabiedrība iegūst pārskatu par paveikto arhitektūrā un būvniecībā gada griezumā. Esiet redzami, nevis anonīmi. Pretēji medijos izplatītajai tendencei norādīt tikai objektu nosaukumus, bet nepieminēt autorus un izpildītājus, konkursa Latvijas Būvniecības gada balva publicitātes ietvaros tiek pieminētas visas objektu tapšanā iesaistītās speciālistu komandas - Pasūtītājs, Arhitekts, Būvnieks, Būvuzraugs. Konkursa organizatori biedrība BDCC, www.buvniekupadome.lv.

Pieteikumi tiek pieņemti 10 nominācijās, vienu objektu iespējams pieteikt vairākās nominācijās, piemēram Koka būve un Jaunbūve dzīvojamā ēka. Vērtēšana notiek nomināciju ietvaros, katrā no tām izvirzot objektus 3 godalgotajām vietām un tās piešķirot Pasūtītājam, Arhitektam, Būvniekam un Būvuzraugam.

Arhitektu un būvnieku veikums iegūst publicitāti un atpazīstamību arī fotoizstādē Līvu laukumā, kur mēneša garumā rīdzinieki un pilsētas viesi var iepazīties ar visiem konkursam pieteiktajiem objektiem.

Konkursa atbalstītāji Technonicol, Rothoblaas, Evopipes, Storent, Geberit, Reynaers.

Nolikumu skatīt pie lejuplādēm vai arī sazinoties ar Gunitu Jansoni, gunita.jansone@inbox.lv vai Agritu Lūsi, agrita.luse@gmail.com.

Atskats uz iepriekšējā gada konkursu šeit