Konferences Pilsētu kvartālu konference 2024

Pilsētu kvartālu konference 2024

Pilsētu kvartālu attīstībai veltītā konference notika 2024. gada 5. jūnijā Svitenes muižā Bauskas novadā, pulcējot vairāk kā 120 nozares profesionāļus un lieliskus lektorus no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Ar apsveikuma runu konferenci atklāja Aivars Okmanis, Bauskas novada domes vadītājs.

Uzzini vairāk
Konferences Izaicinājumi industriālajā būvniecībā – nākotnes objekti un finansējums

Izaicinājumi industriālajā būvniecībā – nākotnes objekti un finansējums

Mežaparka estrādes konferenču zālē 2023. gada 28.novembrī notika konference, kas bija veltīta industriālajai būvniecībai, ieskatam Rail Baltica projektā un nākotnes objektu finansējumā no Atveseļošanās fonda. Īpaši aicināti bija pašvaldību pārstāvji, būvuzņēmumu vadītāji, inženieri, pasūtītāji, nekustamo īpašumu attīstītāji.

Uzzini vairāk
Konferences Konference Ilgtspējīgas dzīvojamās un publiskās telpas veidošana – risinājumi un materiāli

Konference Ilgtspējīgas dzīvojamās un publiskās telpas veidošana – risinājumi un materiāli

Ikgadējā ilgtspējīgai arhitektūrai un būvniecībai veltītā konference norisinājās 2023. gada 4. septembrī jaunbūvētajā Ogres Valsts ģimnāzijā, pulcējot kopskaitā 170 arhitektus, inženierus, pašvaldību pārstāvjus, dizainerus, amata meistarus un dažādu ar būvniecību saistītu projektu vadītājus. Konferenci aizsāka organizatora – biedrības Building Design and Construction Council – pārstāvju Gunitas Jansones un Agritas Lūses uzruna ar konkursam Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā Baltijā 2023 pieteikto projektu apskatu.

Uzzini vairāk
Konferences Konference Pilsētu kvartāli Latvija – Rīga – Tallina

Konference Pilsētu kvartāli Latvija – Rīga – Tallina

Jau piekto gadu pēc kārtas biedrība BDCC organizē konferenci Pilsētu kvartāli, 2023. gadā tā norisinājās Siguldas kultūras centrā Devonā 8.jūnijā, uzstājoties lektoriem no Igaunijas un Latvijas. Konferences dalībnieku skaits bija aptuveni 170 dažādu jomu speciālisti no būvniecības, arhitektūras un dizaina nozarēm, pašvaldību darbinieki un valsts institūciju pārstāvji. Dalībnieki novērtēja sagatavoto konferences saturu kā augstvērtīgu un izglītojošu.

Uzzini vairāk
Konferences Konference Izaicinājumi industriālajā būvniecībā 2022.gada 30.novembrī

Konference Izaicinājumi industriālajā būvniecībā 2022.gada 30.novembrī

Praktiski izglītojošās konferences saturs tika veidots, balsoties uz informāciju par laikmeta aktualitātēm būvniecības jomā un lielajiem projektiem. Lektoru izklāstītās tēmas aptvēra gan Rail Baltica projekta īstenošanu, valsts robežas aizsardzību, jaunākās tehnoloģijas, pārskatu par finansējuma avotiem šobrīd krīzē esošajai būvniecības nozarei. Konference notika viesnīcas Semarah Hotel Lielupe konferenču zālē ēkas 10. stāvā, starplaikos ļaujot baudīt arī Jūrmalas un jūras panorāmu.

Uzzini vairāk
Konferences Konference Ilgtspējīgas būvvniecības un arhitektūras izaicinājumi

Konference Ilgtspējīgas būvvniecības un arhitektūras izaicinājumi

Konferences norises laiks 2022.gada 5.septembrī, piedaloties dažādiem būvniecības un arhitektūras nozares speciālistiem un daloties ar zināšanām. Piedalījās Latvijas lektori un arī pārstāvis no Igaunijas - no darbīga un atpazīstama arhitektu biroja - KTA.

Uzzini vairāk