Visi notikumi 28.05.2020

Foto APSKATA Arhitektūra Būvniecība Dizains atvēršana 2020.gada 27.maijā

APSKATA Arhitektūra Būvniecība Dizains atvēršana 2020.gada 27.maijā

Arhitektūras un būvniecības profesionālo vidi ir sasniedzis jauns izdevums APSKATS Arhitektūra Būvniecība Dizains, kas par savu mērķi izvirzījis orientēšanos uz izcilībām un praktiskumu, jo tikai abu šo lietu apvienojums ir pamats ilgtspējībai. Ne vienmēr izcilība ir sarežģīta, tā var būt ikdienišķa, bet nepamanāma. APSKATĀ mēs rādīsim oriģinālus izpausmes veidus arhitektūrā, būvniecībā un dizainā, iedvesmosim un aicināsim dalīties ar pieredzi.

APSKATA Arhitektūra Būvniecība Dizains atvēršanas svētki notika 2020.gada 27. maijā restorāna Kaļķu vārti jaunajās telpās Jaunielā 20, Rīgā. Ņemot vērā Covid-19 radītos ierobežojumus, atklāšanas pasākums norisinājās trijās tūrēs, katrā no tām pulcējot ne vairāk kā 25 cilvēkus, kā to nosaka MK noteikumi.

APSKATA veidotāji –  Gunita Jansone, Agrita Lūse, Paula Jansone – saka paldies visiem, kuri ticēja APSKATA izdošanai un kvalitatīvam gala produktam, paldies viesiem, kas ar mums dalījās priekā par APSKATA iznākšanu – arhitektiem, dizaineriem, valsts institūciju pārstāvjiem, inženieriem, projektētājiem, nevalstiskā sektora pārstāvjiem, nekustamo īpašumu attīstītājiem, kvalitatīvu būvniecības produktu virzītājiem nozares tirgū.

Nākamais APSKATS – augustā.

Lejuplādē vai šķirsti –  APSKATA Arhitektūra Būvniecība Dizains 1.numura elektroniskā versija. Lasāma visās digitālajās ierīcēs.

Jautājumi un plašāka informācija – buvniekupadome@gmail.com

Galerija