Visi notikumi 31.05.2016

Būvniecības nedēļa 2016

Būvniecības nedēļa 2016

No 31.maija līdz 3.jūnijam Rīgā noritēja “Būvniecības nedēļa 2016”, kur sarunās, lekcijās un viedokļu apmaiņā tiksies nozares pārstāvji, valsts institūciju pārstāvji, pašvaldību pārstāvji. Viens no organizatoriem BVKB. Biedrība BDCC Izglītības dienā 3.jūnijā dalībniekiem stāstīja par kampaņas “Mācies būvniecību” norisi. Video no Izglītības dienas šeit.

Būvniecības nedēļas laikā plānotas 4 tematiskās dienas, kas veltītas specifiskai nozares tēmai:

31.maijā – Politikas diena, kurā pasākuma dalībnieki diskutēs par Būvniecības politikas pamatnostādnēm un nepieciešamo rīcības plānu būvniecības nozares attīstībai.

1.jūnijā – Renovācijas diena, kurā pasākuma dalībnieki diskutēs par Renovācijas stratēģijas ietvaru ēku renovācijai Latvijā un tās ietekmi uz būvniecības nozari, kā arī finansējuma pieejamību un kultūrvēsturisko ēku saglabāšanu.

2.jūnijā – Standartizācijas diena, kurā par būvniecību atbildīgās ministrijas un standartizācijas tehniskās komitejas apaļā galda diskusijā vienosies par turpmākajām aktivitātēm būvnormatīvu un standartu izstrādē būvniecības nozarē.

3.jūnijā – Tehniskās izglītības diena, kurā būvniecības un izglītības nozares pārstāvji diskutēs par izaicinājumiem augstākajā un profesionālajā izglītībā, lai nodrošinātu industrijai nepieciešamos speciālistus.