Privātmāja Vācijā – interjera dizains

Kandelas pilsēta atrodas gleznainā Vācijas vietā – gandrīz pie Bīnvaldes (Bienwald) meža un mazāk nekā 20 km attālumā no Francijas robežas, kur notikusi kultūras un tradīciju savstarpēja ietekmēšanās. Pilsētas vidi veido galvenokārt mazstāvu apbūve, ja nu vienīgi baznīcas tornis ir augstāks un saskatāms no jebkuras pilsētas vietas.

Uzzini vairāk

Meistars. Metāls. Emalja

Aivars Riekstiņš ir viens no retajiem Latvijā metālmāksliniekiem, kas glezno karstās emaljas tehnikā. Viņš iemūžina idejas un emocijas emaljas lējumā, kuras pēc tam tiek ierāmētas metāla vai koka rāmī. Ar auksti velmētu, tīru metālu, uz kura var spēlēt ar ēnu un distanci, tiek sasniegts spēcīgākais efekts, dažādām faktūrām vienai otru papildinot un izceļot.

Uzzini vairāk

Vējš turbīnās

Pasūtītājs TCK/Utilitas Wind. Atrašanās vieta Tārgale. Vēja turbīnu skaits 14. Kopējā jauda 58,8 MW. Investīcijas 70 milj. eiro. Nodošana ekspluatācijā 2022. gada rudens. Plānotais saražotās elektroenerģijas apjoms gada laikā 155 GWh. Elektrības nodrošinājums 50 000 mājsaimniecībām. Turbīnu augstums 152 m. Turbīnu ražotājs Vestas. Būvniecības uzņēmumi OÜ Nordecon Betoon sadarbībā ar Verston OÜ un AS Connecto Eesti.

Uzzini vairāk

Betonēta estakāde atvērs skatu no Vecrīgas uz Centrāltirgu

Projekts – esošās VAS Latvijas dzelzceļš dzelzceļa infrastruktūras pārbūve 1520 mm platuma sliežu ceļiem posmā no Maskavas ielas līdz Lāčplēša ielai. Pasūtītājs EIROPAS DZELZCEĻA LĪNIJAS. Betonēšanas darbi, balstu un klāju izbūve Nord X.

Uzzini vairāk

Starptautiskas pieredzes iespējas Vācijā

Latvijas jaunie un arī pieredzējušie speciālisti ir gaidīti LEC komandā Vācijā, kas ir viena no labākajām platformām, lai lokālo būvpieredzi papildinātu ar starptautisko.

Uzzini vairāk

Mājokļu bīstamība

Reaģējot uz Valsts kontroles paziņojumu par padomju laikā mājokļu bīstamību, lūdzām institūcijai situāciju skaidrot un sniegt paplašinātas atbildes uz jautājumiem.

Uzzini vairāk