← Visas izstādes

Ceļojošā izstāde Arhitektūra. Inženierija. Formu spēks. Daugavpilī.

No 15. maija (2024) Daugavpilī pilsētnieku iecienītajā pastaigu vietā Bruģu promenādē skatāma biedrības Building Design and Construction council (BDCC) organizētā ceļojošā lielformāta fotoizstāde Arhitektūra. Inženierija. Formu spēks. Izstāde Daugavpilī viesosies līdz jūnija beigām.

Izstādes Arhitektūra. Inženierija. Formu spēks. ceļš pie skatītājiem sākās 2023. gada decembrī Āgenskalna tirgus laukumā un turpinās dažādās Latvijas pilsētās visā 2024. gada garumā.
Šāda veida ceļojošo izstāžu organizatore astoņu gadu garumā nemainīgi ir biedrība Building Design and Construction Council (BDCC), Gunitas Jansones un Agritas Lūses vadībā (www.buvniekupadome.lv). Izstādes vienmēr tiek eksponētas publikas pulcēšanās vietās – pilsētvidē, pie satiksmes mezgliem, promenādēs. Cienot būvju īstenotājus, pie objektiem tiek norādīti pasūtītāji, projektētāji, būvnieki, būvuzraugi. Izstādes stendos integrēti QR kodi, sniedzot skatītājiem iespēju plašāk uzzināt par katru objektu.
Organizatori atzīmē, ka izstādei ir gan informatīva nozīme, kas var vedināt saplānot brīvdienu maršrutus objektu apskatei gan Valmierā, Liepājā, Ogrē un citur, kā arī var iedvesmot skaistu un lietderīgu objektu radīšanā pasūtītājus un projektētājus, jo daļa objektu pelnīti godalgoti konkursos – Latvijas Būvniecības Gada balva un starptautiskajā konkursā Ilgtspējība arhitektūrā, būvniecībā, dizainā. Katrā objektā atrodama kāda mūsu laikmeta būvniecības inovācija, kas ar laiku taps par ikdienu.
Izstādes atbalstītāji ir MONUM, AIMASA, RĪGAS TILTI, VEGA1 SERVISS, AIDACO CONSTRUCTION, SELVA BŪVE un PROJEKTS 3 .
Foto no izstādes ekspozīcijas un atklāšanas pasākuma: www.buvniekupadome.lv