Materiāli

Vairāk saules gaismas –inovatīvas GEALAN- KUBUS® logu sistēmas

Vairāk gaismas, lielāks plašums un augsta funkcionalitāte ir noteicošās tendences mūsdienu arhitektūrā un interjeros. Debesskrāpji, kuru fasādes mirdz stiklā, saules pielietas istabas un biroji – logi tajos ir kļuvuši par dizaina dominējošo elementu.

Līdz ar plašo stiklojumu mājokļos ienāk vairāk gaismas, bet ainava kļūst par neatņemamu interjera sastāvdaļu, paverot pilnīgi jaunas tā risinājuma iespējas. Ierastie plastikāta logi vairs nespēja apmierināt mūsdienu pasūtītāju augstās estētiskās un funkcionālās prasības. Lai saglabātu nemainīgi augstus funkcionālos un energoefektivitātes standartus, plastikāta logu ražotājiem jāveido daudzkameru logu sistēmas. Diemžēl no konstruktīvā viedokļa šādām sistēmām ir vairāki ierobežojoši faktori. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks mājokļus aprīkot ar vēl nebijušām logu sistēmām, kas atbilstu pat visprasīgākā pasūtītāja vēlmēm:

 • Vairāk stikla – vairāk gaismas.
 • Samazināta loga rāmja redzamā daļa.
 • Skaidra līniju un formu izteiksme.
 • Neierobežotas dizaina iespējas.
 • Izcili siltuma izolācijas rādītāji.
 • Novatoriska vērtņu sistēma.

Jaunā GEALAN-KUBUS® logu un balkona durvju sistēma apzināti veidota, ņemot vērā šīs dizaina un funkcionalitātes prasības. Lai nodrošinātu maksimālo stiklojuma virsmu, izstrādāta logu sistēma, kuras rāmi var iebūvēt ēkas konstrukcijā, tādējādi loga profilu padarot daļēji vai pilnībā nemanāmu. Sistēmas unikalitāte ir tās apdares plāksnes tehniskajā risinājumā. Tās redzamās daļas kopējais platums ir tikai 100 mm, līdz ar to apdares plāksnei un rāmja sānu elementiem ir vienāds platums, un tie izskatās simetriski.

Ideālo dizaina risinājumu GEALAN-KUBUS® sasniedz ar savu elementu minimālismu un funkcionalitāti:

 • taisnstūra optika logu iekšpusē un ārpusē,
 • no ārpuses neredzama vērtne,
 • tā kā ir vienota zona starp loga rāmi un vērtni, kā arī nav nepieciešamas stikla līstes, rodas formas nedalāmības iespaids un paveras jaunas interjera dizaina iespējas.

Ārējā loga virsma ir unikāla, pateicoties ACRYLCOLOR® tehnoloģijai (ārējais akrila pārklājums nodrošina augstu izturību pret švīkām, kā arī viegli tīrāmu un kopjamu virsmu).

 • Novatoriskā sausās statiskās bezšuvju līmēšanas tehnoloģija STV® vērtnes dizainu padara bez robežām, vienlaikus radot maksimālu stabilitāti.
 • Lieliski siltuma izolācijas rādītāji, ko nodrošina intensīva iekšējās kameras siltuma izolācija, tiek panākti ar putu izolācijas tehnoloģiju IKD®.

Veicot rāmja montāžu, ir iespēja izvēlēties trīs iespējas – redzama, daļēji slēpta vai slēpta rāmja konstrukcija –, nosakot jaunus plastikāta logu dizaina virzienus arhitektūrā. Neatkarīgi no izvēlētā rāmja uzstādīšanas varianta līniju proporcijas nemainīgi tiek saglabātas.

Ikdienā GEALAN-KUBUS® sistēmas logi ir funkcionāli un viegli kopjami. Profila ģeometrijā īpaša uzmanība ir pievērsta loga rāmja plūstošajām kontūrām. Rāmis ir izbūvēts bez blīvējuma, un īpašu izliekumu veidojošā rāmja iekšējā daļa aizstāj blīvējumu.

Sistēmas GEALAN-KUBUS® izstrāde ir mērķtiecīga darba rezultāts. Vairākas šīs sistēmas daļas ir patentētas, tā padarot šo produktu unikālu un ļaujot tam iekarot arvien jaunus, plastikāta logiem līdz šim nepieejamus tirgus segmentus.

Plašāk informācija par GEALAN-KUBUS® un autorizētiem GEALAN produktu pārstāvjiem Latvijā pieejama mājas lapā www.gealan.lv